+90 212 210 10 01
Mobilbil Endüstri Teknolojileri

Paneller

 

A TAKİP uygulaması Şehirlerin kurumsal taksi filoların yönetildiği web uygulamasıdır. Günlük, Haftalık, Aylık yada belirtilen tarih & saat aralığında araçların kazançları, yapmış olduğu boş / dolu rotaları takip eder.

 

 

 

IoT Mobilbil uygulaması portala tanımlı araçlar içindeki cihazların uzaktan yönetimini yapan platformdur. Cihazlara versiyon gönderme, Ekranlara reklam ve içerik gönderme gibi işlevleri uzaktan yönetebilir portaldır.

 

 

 

CCTV Mobilbil Streamax Mobil Kayıt cihazlarının GPS takibi, Kamera kayıtlarına erişim, 16 farklı alarm seneryosu ve genel filo hakkında yönetilecek tüm bilgilere erişim sağlanması için geliştirilmiş web portalıdır.

 

 

 

TAM KontrolTAM KONTROL Mobilbil 20 nin üzerinde Mobil kayıt cihazına bağlı tüm kamera ve GPS görüntülerin tek merkezden yönetilmesini sağlar. Platform üzerinde tanımlı toplu taşımada araçları için Durak Anons Sistemi ve Ekranların digital içeriklerini yönetmelerini sağlar. Araçların tüm diagnostik bilgilerini tek platformda görmenizi sağlayacak eşsiz bir Merkez Çatı Yönetim uygulamasıdır.