+90 212 210 10 01
Mobilbil Endüstri Teknolojileri
Streamax M1-H0401 Mobil kayıt cihazı çok özel fiyat avantajları ile
4 Kanal Analog 1 Kanal IPC Kaçırılmayacak fırsat için
KAMPANYA DETAYLARI

Kar Takip Çözümü

Kar Takip Çözümü

Türkiye’de ses getiren Ankara Büyükşehir Belediyesinin uygulaması “Kar Takip” Mobilbil olarak sağladığımız donanımlar tarafından sağlanmasının gururunu yaşamayı paylaşmak istiyoruz.

İnovasyon olarak yerel yönetimler gün geçtikçe Akıllı Şehircilik adı altında bir çok uygulamaya imza atıyor. Bu hizmet yarışı hem donanımların birden fazla işleyişine yarıyor hem de vatandaşlara  hizmet olarak dönüyor. Ankara Büyükşehir Belediyesinin bir donanımı birden fazla amaçla kullanabilmesini nasıl sağladığını birlikte görelim.

kar takip canlı izleme

kar takip canlı izleme

Kar Takip Çözümü : Kar küreme ve yolları tuzlama da kullanılan Streamax C6DAI ile filonun gerçek zamanlı IO bilgileri, konum takibi ve canlı kamera görüntülerini sağladığı, kendi filosunu yönettiği ve vatandaşa hizmet olarak sunduğu başarılı bir çözüm haline geldi. Filoların yönetimi ve verimliliği oldukça güçtür. Bu çözüm hem filonun yönetimi konusunda araçların tüm çalışmalarını raporluyor hemde toplum için bilgi üretiyor. Ankara Belediyesi’nin vatandaşı bilgilendirmek üzere attığı bu adım ile teknolojiden ve veri odaklı yaklaşımdan Şeffaf belediyecilikle örtüşen, her alanda faydalanmaya çalıştığını söyleyebiliriz.

Yukarıda da görüldüğü üzere Kar Takip çözümü Vatandaşların oldukça ilgisinde. Vatandaşlar yola çıkmadan önce “Kar Takip” uygulamasından gidebileceği yolları canlı olarak izleyebilip çalışması yapılan yolları takip edip yolculuklarına güvenli bir şekilde başlamasına olanak sağlayan Türkiye’de ilk yapılan uygulamadır.

Google Analytics tarafından bakıldığında bu ve her yılın kış döneminde öne çıkacak çok popüler bir çözüm olarak kullanılmasının sağlanmasından Mobilbil olarak bizde gurur duyuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. İsmail Büyükkanat dedi ki:

    Bir ankaralı şehrimize kattığınız bu değer için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN