+90 212 210 10 01
Mobilbil Endüstri Teknolojileri
Streamax M1-H0401 Mobil kayıt cihazı çok özel fiyat avantajları ile
4 Kanal Analog 1 Kanal IPC Kaçırılmayacak fırsat için
KAMPANYA DETAYLARI

İzmir’de En Taksi çözümümüz tanıtıldı

İzmir’de En Taksi çözümümüz tanıtıldı

İZMİR İzmir, En Taksi İzmir uygulamasının ardından N Takip sistemini de hayata geçiriyor.

İZMİR’DE, tüm taksilerin anlık olarak izlenmesini ve sağlıklı veri akışını sağlayacak “N Takip Sistemi” başladı. İzmir’de 3 bin 579 taksinin tek ekrandan kontrol edilmesini sağlayacak uygulamanın tanıtımı Tarihi Havagazı Fabrikası’nda yapıldı. Tanıtım törenine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, Mobilbil firmasının CEO’su Ahmet Dönmezoğlu ve İş geliştirme Direktörü Bedrettin Alparslan, UITP Kıdemli Direktörü Kaan Yıldızgöz, Büyükşehir ve ESHOT yöneticileri ile meclis üyeleri katıldı.

 

En Taksi İzmirde 3579 Araçta

N Takip sistemi, Türkiye’de ilk kez İzmir’de kullanıma alınan ve şehirdeki tüm taksilerin tek ekrandan kontrol edilmesini sağlayan bir uygulama olacak. N Takip sistemi sayesinde İzmir genelindeki toplam 3 bin 579 taksinin doluluk oranı anlık olarak görülebilecek. Hangi taksi nerede, hareket halinde mi, bekliyor mu, müşteri taşıyor mu gibi bilgilere her an ulaşılabilecek. Bu veriler, kentin taksi ihtiyacının ne yönde değiştiğini gösterecek. Sistem, taksimetreyle entegre çalıştığı için İzmir’deki taksi hareketliliğinin anlaşılmasına imkan tanınacak. N Takip aracılığı ile vatandaş şikayetlerinin incelenmesi de daha kolay olacak.

Bir müşteri, “Bu taksi beni çok fazla dolaştırdı” dediğinde bu sistem sayesinde taksinin izlediği rota kontrol edilerek şikayetin haklı olup olmadığı tespit edilebilecek. “Helal olsun size “İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye’nin en başarılı, en modern, en güvenilir, en müşteri dostu taksiciliğinin İzmir’de olduğunu belirterek, “Bir iddia ortaya koyuyoruz. İzmir’in Saat Kulesi var, İzmir’in taksici esnafı da var. Şehirleri marka yapan, anıtlarından çok insanları, kurumlarıdır, örgütleridir, teşkilatlarıdır. Ben taksici esnafı ile iftihar editörüm. Helal olsun size. Sizlerle gurur duyuyorum. Türkiye için ortaya bir iddia koymuş oldunuz. Kolay değil. Bir değişikliği yapmak zor. Bunu başarmanız nedeniyle helal olsun. Çıtayı öyle bir yere getirdiniz ki ‘Türkiye’nin en başarılı taksiciliği İzmir’dedir’ diye göğsümüzü gere gere söylüyoruz. Çıtayı daha yukarı çıkarmak da sizin boynunuzun borcu. Otomatik ödeme sistemleri yapmak mecburiyetindeyiz”  diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Emrah ÇAN dedi ki:

    Biz izmirli taksi esnafına kattığınız bu sistem sayesinde ek kazançlar elde ediyoruz. Mobil uygulamanızı ben kendim ankara da bile kullandım. Çok mutlu oldum… Başarılar

  2. mevlüt senter dedi ki:

    Biz izmirli taksici esnafı olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Hayırlı işler

BİR YORUM YAZIN