+90 212 210 10 01
Mobilbil Endüstri Teknolojileri

distributorluklerimiz

Distribütörlüklerimiz

Streamax Technology

Streamax Technology CO., LTD

Mobilbil Endüstri Teknolojileri, Ticari araçlar için yapay zeka destekli bir güvenlik ve endüstriyel yönetim çözümleri sağlayıcısıdır. 2002 yılından itibaren  Ar-Ge, üretim, satış ve teknik destekten oluşan entegre bir hizmet ağı ile uluslararası alanda gelişen bir işletme haline geldi. Şu anda dünya çapında 2200’den fazla çalışanı, 6 Ar-Ge merkezi, 3 fabrikası, 24 yan kuruluşu ve İstanbul Mobilbil Merkez olmak üzere ofisi var.  Omdia Report tarafından küresel Mobilite pazar payında 1. sırada yer alıyor.

Streamax Technology (stok kodu 002970), Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası’nın ana kurulunda listeleniyor. Bugün itibariyle 340’ın üzerinde ulusal ve uluslararası patent alındı.

 

Funtoro logoMicro-Star Int’l Co.,Ltd. ( Funtoro – MSI)

ASTeknoloji, MSI (Micro-Star International) Group’un bir markası olan FUNTORO, tur otobüsleri, kamyonlar, demiryolu ve ticari sektörler için Telematik ve Bilgi-Eğlence çözümlerinde dünya lideri. Aynı zamanda Mercedes Benz, MAN, SCANIA, IRIZAR ve MODASA dahil olmak üzere küresel OE üreticilerinin Ana tedarikçisidir. Türkiye’de şehirlerarası otobüs yolculuklarında kullanılan araçların %95 pazarına sahip Bilgi-Eğlence, Filo Yönetimi ve Dijital Reklamcılık çözümleri sunuyoruz. Funtoro Otomotiv endüstrisinde 30 yılı aşkın deneyim ve uzmanlığa sahiptir.